Archiv novinek

20. prosinec 2011

Hledáme kolegy - nabídka zaměstnání

Zvláštní podmínky pro realitní makléře z Balticflory! Není žádným tajemstvím, že všichni makléři pracují na jediném velmi jednoduchém schématu: nafotit nemovitost, exportovat jí na webové stránky a čekat v klidu na kupující. Proto si většina talentovaných makléřů raději otevře své vlastní "mini" realitní kanceláře pro 1-2 makléře a nevidí žádný důvod spolupracovat s jinou realitní kanceláří. Balticflora Vám může nabídnout něco speciálního! Při prácí v Balticfloře můžete nejen činit shora uvedenou zaběhnutou praxi, ale i rychle prodat své objekty zahraničním klientům. Balticflora se aktivně propaguje na ruských webových stránkách yandex.ru (analog seznam.cz), google.ru a na největším portálu http://prian.ru/czech/. Ale kromě toho v naší partnerské síti je více než 60 zástupců různých měst Ruska. Proto s Balticflorou můžete prodávat nemovitosti jak na domácím trhu, tak i na zahraničním trhu. Provize je závislá na zkušenosti. Jsme stejně připravený na začátečníky i na zkušené makléře. Přijďte na nezávislý rozhovor s námi – vždy se dohodnem a dojdem k vzájemnému prospěchu.

17. září 2011

Nabídka spolupráce pro realitní kanceláře

Vážení přátelé, vážení kolegové, dovolte mi, abychom vás touto cestou seznámil s naší realitní kanceláří a oslovil vás ve věci případné spolupráce. Jsme realitní kancelář, které v oboru působí již po dobu nejméně 10-ti let, kde v době předešlé , tak i současné, se orientuje na trh zemí bývalého SSSR, kde v tomto směru máme řadu obchodních partnerů, přátel a významných klientů. V tomto směru naše ruská mutace webových stránek, které má již tradici, exportuje zajímavé nabídky trhu nemovitostí na další webové servery těchto zemí a jsme vyhledávanou zprostředkovatelskou společností na tomto trhu. Opačně jsme samozřejmě poptávány po konkrétních nabídkách na českém trhu. Proto si dovoluji vám nabídnout spolupráci ve směru vzájemné propojenosti nabídky i poptávky těchto našich klientů, kteří vyhledávají zajímavé nemovitosti v ČR, a to převážně nemovitosti komerčního charakteru, luxusní rodinné domy, vily a byty, památkové a kulturní objekty, po celém regionu ČR. V tomto směru se na vás obracím s nabídkou vzájemné výměny naši poptávky a zároveň vaší nabídky se zaměřením na shora uvedené typy nemovitostí. Zaručujeme oboustranně výhodnou spolupráci, a to vždy za konkrétně individuálních vymezených podmínek, jak finančního, tak i právního charakteru. V praxi to znamená, že v případě poptávky našeho klienta na konkrétní nemovitost, se na Vás rádi obrátíme s touto poptávkou a budeme rádi, když zpětně od Vás případné nabídky obdržíme obratem, abychom mohli pružně reagovat na poptávku ze zahraničí. Dojdete-li k závěru, že může být naše spolupráce přidanou hodnotou i vašemu podnikání, kontaktujte nás - jsme otevřeni všem realitním kancelářím, se kterými můžeme společně sdílet (a rovněž i utvářet) hodnoty profesionálního výkonu činnosti realitní kanceláře. S případnými dotazy se na nás můžete obrátit na info@ balticflora.cz nebo telefonicky. Za společnost Balticflora Company s.r.o. se těším na spolupráci a přeji hezký den. Michail Žák – jednatel společnosti tel : 775868240 asistent RK tel. 775868242 zelená linka : 800998877 www.reality-balticflora.cz

27. září 2010

Zemětřesení ve stavebním spoření.

Češi mají státní podporu nejvyšší a o prvenství ve výnosnosti soupeří jen se Slováky. Její výše se pohybuje kolem čtyř procent. Rozpitvali jsme navrhované změny ve stavebním spoření a porovnali je se současnými podmínkami v okolních státech. Výsledky ukazují, že Češi si i přes chystané škrty stále stojí velmi dobře.

19. duben 2010

Hypotéky? Doporučuji pozorně sledovat termíny a podmínky změny fixace

Reagují lidé na zvýhodnění bank, se kterým přišly na začátku roku? V posledních týdnech je znát určitý pohyb v bankovním sektoru. Některé banky si již uvědomily, že musí přijít s podporou prodeje hypotečních úvěrů, pokud chtějí na zmenšujícím se trhu dosáhnout plánovaných výsledků.

29. březen 2010

Ceny bytů začínají být zajímavé

Koupit byt teď, nebo ještě počkat? Odpověď na tyto otázky by chtěl znát asi každý, kdo uvažuje o pořízení bytu - ať už pro své vlastní potřeby nebo za účelem investice...

26. březen 2010

Zámek Koloděje získal ocelářský magnát

Zámek Koloděje získal ocelářský magnát Tomáš Chrenek VÍME PRVNÍ Zámek v Kolodějích nedávno koupila za 233 milionů korun neznámá firma Pura Vida. Zámek dříve využívala česká vláda...

23. březen 2010

Clooney prodává vilu u Comského jezera, zájem má Beckham

Americký herec George Clooney se chce zbavit své luxusní vily Oleandra u Comského jezera na severu Itálie. Po sedmi letech v jeho vlastnictví je nyní rozkošná stavba z 18. století s přímým přístupem k jezeru a vlastním molem na prodej. Třicet milionů eur (zhruba 776 milionů korun) už nabídl za dům v lokalitě Laglio ruský vodkový magnát Rustam Tariko, informoval milánský deník Corriere della Sera. Zájem by prý měl i David Beckham, který právě hostuje v AC Milán a rád by koupil nedaleko Milána dům.

19. březen 2010

Patnáct mýtů o realitách

Mýty jsou mezi lidmi odjakživa v oblibě. Rádi jim věří a rádi je šíří. Proč ne? Pokud to nikomu neubližuje... Například dobře vyprávěná městská legenda může vyvolat příjemné mrazení. Ovšem ve chvíli, kdy kvůli mýtům lidé zbytečně přicházejí o čas nebo o peníze, mrazení, které pocítí, vůbec není příjemné. Tak, jako je tomu v případě mýtů o realitách. A věřte – našli jsme jich dost. Paradoxem zůstává, že je často přiživují i média. Vyvrátit nám je pomohlo 15 zkušených realitních manažerů z celé republiky.

18. březen 2010

Nájemné skladů v Brně je vyšší než v Praze

"V Brně dnes nájemce běžně zaplatí okolo čtyř eur (102 Kč) za metr čtvereční měsíčně, v Praze je to okolo 3,5 eura (89 Kč). Dá se očekávat, že v příštích několika měsících se tato situace nezmění," uvedl Ferdinand Hlobil z mezinárodní poradenské společnosti Cushman & Wakefield, která každý rok pravidelně zpracovává studii mapující cenu nájmů skladových prostor.

16. březen 2010

Sreality nechají paušál

Seznam.cz se rozhodl na serveru Sreality ponechat v platnosti stávající obchodní model s paušálními denními platbami i po 1. dubnu. Společnost tak ustupuje od původně plánovaného konceptu s platbou za proklik, který vzbudil u části realitních kanceláří obavy a vyprovokoval i třídenní stažení inzerce skupinou zadavatelů (M&M 10/2010). Modelu s platbou za proklik se však Seznam nevzdává definitivně a o jeho přednostech chce klienty přesvědčit zpřístupněním detailních statistik o počtu prokliků v průběhu kampaně.

stránka 1 z 2

Na začátek Předcházející 1 2 Následující Na konec